Lofty

Urządzanie loftu – pomysły inspirowane trendami!

1

„Lofty to mieszkania, które zawładnęły niegdyś wyobraźnią młodych artystów, urządzających je przy pomocy pozornie niedopasowanych mebli i akcesoriów. Gdy ich biedni mieszkańcy zaczęli dochodzić do bogactwa i światowej sławy, styl loftów rozpowszechnił się wśród wielu osób. Jego popularność nie wygasła aż do dziś – zwłaszcza w Polsce, gdzie apartamenty typu loft dostępne są w sprzedaży dopiero od kilkunastu lat.

Austriackie wille dla koneserów narciarstwa

Nieważne, czy mamy szczęście mieszkać w prawdziwym lofcie, czy tylko inspirujemy się jego klimatem. Praktycznie każde mieszkanie można odmienić w sposób, który będzie kojarzył się z tym stylem. Niezbędne tu będą oczywiście rozmaite meble nowoczesne, w tym krzesła i stoliki z połączenia szkła, plastiku i metalu, a także szafki typu garażowego. Surowość tego typu mebli warto przełamać nieco cieplejszymi dodatkami, jak tkaniny, kolorowe obrazy czy miękkie fotele.

Zastanawiając się, jak urządzić loft, musimy zwrócić szczególną uwagę na oświetlenie. Na każdym zdjęciu przedstawiającym taką przestrzeń w oczy rzucają się przede wszystkim potężne lampy industrialne, wykonane ze stali, miedzi lub mosiądzu. Styl loftu możemy przy tym swobodnie uzupełniać o własne koncepcje i inspiracje. W ten sposób uda nam się zachować oryginalną atmosferę takich mieszkań, pełną artystycznego ducha!”

Przenocuj w starej, rybackiej osadzie. Chłopy.

Previous article

Czy warto inwestować nad morzem?

Next article

You may also like

1 Comment

  1. Super. Własnie będę urzadzala i na pewno skorzystam z tych rad

Leave a reply